Wsparcie biznesu

Program lojalnościowy na przykładzie różnych branż...

 

Kierujemy ten wpis dla wszystkich właścicieli firm, zarówno tych małych jak i dużych. Poruszamy dzisiaj temat programu lojalnościowego, chodzi nam o coś takiego spartavity.pl . Program lojalnościowy ma już bardzo wiele firm na rynku, tak więc czemu nie miałbyś do nich dołączyć? Firmy są zadowolone z wprowadzenia programu lojalnościowego, a to za sprawą poprawy finansowej firmy!

 

My dzisiaj przedstawimy na kilku przykładach jak działa taki program lojalnościowy, a oto one:

 

  • Firmy są zadowolone z wprowadzenia programu lojalnościowego.- Pierwszy przykładem jest sieć odzieżowa – obecnie chyba ciężko byłoby znaleźć jakąś, która nie stosuje programu lojalnościowego. Program lojalnościowy w takiej sieci odzieżowej występuje w dwóch przypadkach, albo klient może dostać bon, przy realizacji zamówienia, na kolejne zamówienie, albo też podczas reklamacji dostaje kartę lojalnościową, na której ma nabite pieniądze (nie dostaje ich w gotówce), przez co jest zmuszony wrócić i wykorzystać owe pieniądze ponownie w tej sieci. Pierwszy rodzaj można wykorzystać też jako prezent dla bliskiej osoby, możemy taka kartę podarunkową dać właśnie w prezencie, by ta osoba mogła sobie zrobić zakupy na około 100-200 złotych, bo zwykle gdzieś o takich wartościach są bony.
  • - Program lojalnościowy stosują również stacje benzynowe i to one posłużą za kolejny przykład. Programy lojalnościowe na takich stacjach benzynowych charakteryzują się tym, że klient podczas tankowania jest pytany czy chce dostać kartę lojalnościową, na którą będą nabijane punkty za tankowanie, następnie takie punkty po uzbieraniu odpowiedniej ilości może wymienić na rabat na paliwo! Dzięki temu stacja benzynowa jest pewna, że klient powróci właśnie do nich, bowiem będzie chciał uzbierać punkty!

 

 

I jak? Decydujesz się na program lojalnościowy w swojej firmie? Daj nam znać w komentarzach!

Odzież reklamowa, koszulki reklamowe z nadrukiem czy też polary.

 

Wykonujemy nadruki na odzieży z przygotowanego przez Ciebie materiału, bądź naszego. Oferujemy, jako jedna z lepszych firm A3extra jedną z najnowocześniejszych technik znakowania odzieży z nadrukiem. Naszym stałym klientom, oferujemy atrakcyjne ceny na odzież z nadrukiem, która nie ukrywamy będzie zależna od ilości kolorów jak i sztuk. Z tym, że im więcej tym korzystniej! Dla osób „odrębnych” szukających klasycznej odzieży z nadrukiem reklamowym, a może jesteś otwarty na coś nowego jakim jest zrobienie swojej grafiki?

 

U nas wszystko znajdziesz odpowiedniego, z nadrukiem na odzież możesz stać się indywidualną osobą! Zdajemy sobie sprawę, że ceny w niektórych przypadkach zwalają z nóg, ale dla stałych bywalców mamy fajne ceny, po to byś był zadowolony nie tylko z produktu, który otrzymałeś za naszą sprawą, ale również być nas polecał.

 

Nie ukrywamy, że większy rozgłos równa się większe korzyści dla Ciebie, bo ceny będą bardziej atrakcyjniejsze!

 

 

Druk DTG

full color na białym

podłożu

   

Format zadruku

od 1 do 3 szt.

od 4 do 10 szt.

od 11 do 20 szt.

od 21 do 50 szt.

51 i więcej

do A5

14 zł

13 zł

12 zł

11 zł

10 zł

do A4

22 zł

20 zł

18 zł

15 zł

13 zł

do A3

24 zł

22 zł

20 zł

17 zł

16 zł

Druk DTG

full color na ciemnym

podłożu z użyciem

białego podkładu

   

Format zadruku

od 1 do 3 szt.

od 4 do 10 szt.

od 11 do 20 szt.

od 21 do 50 szt.

51 i więcej

do A5

22 zł

20 zł

19 zł

17 zł

15 zł

do A4

35 zł

30 zł

30 zł

28 zł

25 zł

do A3

39 zł

37 zł

35 zł

31 zł

28 zł

 

 

Odzieży z nadrukiem reklamowym.

 

 

Czy namioty promocyjne pomagają w rozpoznawalności marki?

 

Takie pytanie zadaje wielu klientów smarttent.pl , którzy nie są pewni czy namioty promocyjne będą dobrą inwestycją. Po krótkim zapoznaniu się z ofertą oraz przemyśleniu wszystkich plusów i minusów, często stwierdzają, że nie ma chyba łatwiejszego sposobu na zwiększenie rozpoznawalności marki bez wkładania wysiłku w zabiegi marketingowe. W przypadku namiotów do celów promocyjnych wystarczy zapytać firmę sprzedającą lub wynajmującą ten sprzęt o możliwość umieszczenia elementów reklamujących twój biznes. Zdecydowana większość firm posiada nawet specjalne produkty do tego typu zabiegów.

 

Zastanówmy się zatem dlaczego warto zainwestować w namioty promocyjne oraz czy naprawdę ich obecność ma wpływ na rozpoznawalność marki. Wystarczy tak naprawdę przywołać kilka prostych sytuacji. Jeśli na wszystkich wydarzeniach branżowych będziesz reklamował swoje stanowisko używając takiego samego sprzętu, to po pewnym czasie wiele osób zacznie cię kojarzyć z konkretną branżą. Niektórzy nawet będą szukali twojego stanowiska, a dzięki namiotowi promocyjnemu będzie to dla nich łatwiejsze. Drugą kwestią jest to, że jeśli postawisz na oryginalny projekt, to od razu przyciągniesz uwagę potencjalnych klientów. Łatwo zlokalizować nietuzinkowe namioty promocyjne.

Jak znaleźć sposób na doskonałe pozycjonowanie strony i zwiększoną widoczność w internecie?

 

Odpowiedź na tytułowe pytanie jest stosunkowo prosta, najlepszym sposobem na doskonałe pozycjonowanie strony i widoczność w internecie jest wynajęcie do tego celu profesjonalnej firmy pozycjonerskiej jak dla przykładu www.mkgroup.pl . Jak widać na wielu przykładach różnego rodzaju firm, wysokość na liście w wyszukiwarkach to ważny element działania każdej firmy, bez względu na formę działania i rodzaj wykonywanych usług czy ofertę. Pozycjonowanie strony pozwala zadbać o naszą widoczność w sieci na wielu etapach naszych działań, a odpowiedni dobór fraz poz pozycjonowanie strony daje nam wielkie możliwości i szerszy zasięg dający nam większą ilość klientów i kontrahentów, a dzięki temu działamy pewniej, efektywniej i co ważne więcej zarabiamy, a inwestycje w promowanie naszej strony na wielu płaszczyznach zwracają się z nawiązką.

 

Pozycjonowanie strony pozwala zadbać o naszą widoczność.

 

Poniższa tabela to niewielki przykład tego jak prezentują się zeny za powyższe usługi w internecie:

 

Pozycjonowanie strony

Ceny jednorazowe

Ceny przy stałej współpracy

do 50.000

od 49zł

od 29zł

50.000 - 100.000

od 69zł

od 49zł

100.000 - 500.000

od 99zł

od 79zł

500.000 - 1000.000

od 119zł

od 99zł

od 1000.000

negocjacje

negocjacje

 

 

Pozycjonowanie kluczem do sukcesu w Internecie

 

Jeśli prowadzisz jakąkolwiek działalność w Internecie wiesz, że znakomita część twoich odbiorców i klientów trafia do ciebie za pośrednictwem wyszukiwarek, z których absolutnie najpopularniejszą i bezkonkurencyjną jest Gogle. Jeśli więc chcesz, by na twojej stronie był ruch, musisz odpowiednio wypozycjonować w www.mkgroup.pl swoją stronę. Pozycjonowanie jest w Internecie kluczowe, jeśli chce się osiągnąć sukces. Oczywiście od ciebie zależy, czy zatrzymasz odbiorców na swojej stronie, ale to pozycjonowanie sprawia, że w ogóle na nią trafią. Niestety, w Internecie sama znakomita treść nie wystarcza, bo są takie ilości danych, informacji i storn, że odbiorca nie ma szans przeczesywać wszystkich zasobów globalnej sieci.

 

Na czym polega pozycjonowanie? Przekładając algorytmy komputerowe na język potoczny, polega onona przekonaniu wyszukiwarki, że to właśnie twoja strona powinna się na dane hasło pojawić na górze listy wyników wyszukiwania. Łatwo powiedzieć, trudniej zrobić. Pozycjonowanie to trudna sztuka, jaką zajmują się specjaliści od SEO, czyli takiego optymalizowania, by wyszukiwarka doceniła daną stronę.

 

Jak dokładnie przebiega pozycjonowanie?

 

Przede wszystkim kluczowe jest, by zdobywać linki prowadzące do twojej strony – im więcej innych stron do niej odsyła tym bardziej wartościowa jest strona w „oczach” robotów Google, które przeszukują sieć i ustalają hierarchię stron internetowych. Pozycjonowanie to też odpowiednie nasycenie twojej strony słowami kluczowymi, które mogą wpisać w okienko wyszukiwania potencjalni odbiorcy. Im więcej takich słów, tym większa szansa, że to właśnie na twoją stronę trafią, dlatego skuteczne pozycjonowanie wymaga przede wszystkim pracy z frazami i słowami kluczowymi. Ich dobre oszacowanie i wskazanie to połowa sukcesu w pozycjonowaniu.