Przyciemnianie szyb idealne na lato!

 

Gorąca pogoda daje się we znaki i pomimo klimatyzacji roztapiasz się w aucie?

 

Spróbuj przyciemniania szyb!

 

To idealna opcja na lato, która pozwoli Ci podróżować komfortowo. Firma http://studiok22.pl/przyciemnianie-szyb-samochodowych-krakow oferuje szeroki wachlarz usług związanych z usługami samochodowymi – m.in. oklejanie i przyciemnianie szyb w Krakowie i okolicach. W czym pomaga przyciemnianie szyb samochodowych? Kraków to miasto, gdzie często stosuje się to rozwiązanie.

 

Będzie chłodniej!

 

Przede wszystkim folie stosowane do przyciemniania szyb redukują ciepłotę we wnętrzu samochodowym aż o 60%, bo pochłaniają promieniowanie słoneczne. Dzięki temu jest we wnętrzu chłodniej. Spowoduje to większą wydajność klimatyzacji, bo nie będzie ona musiała chodzić na maksymalnych obrotach, by ochłodzić bardzo rozgrzane wnętrze auta. Zaoszczędzimy na nabijaniu klimatyzacji. To świetna propozycja na lżejsze podróżowanie daleko latem – przyciemnianie szyb. Kraków, Wrocław, Warszawa często stoją latem w korkach, a dzięki temu jest to mniej uciążliwe.

 

Będzie bezpieczniej!

 

 

Przyciemnianie szyb to jednak nie tylko komfort jazdy, ale i bezpieczeństwo. Folie do szyb używane do przyciemniania redukują niebezpieczne odblaski słoneczne, które mogą oślepić kierowcę czy uszkodzić wzrok pasażerów. Przyciemnianie szyb redukuje odblaski aż o 90%! Ponadto likwiduje szkodliwe dla skóry i oczu promieniowane UV. Szczególnie latem jesteśmy na nie narażeni i nie zdajemy sobie sprawy, że może one także przenikać szyby samochodowe i czynić szkody w naszym organizmie.