Fizyka cudów, czyli...

 

Pragniesz dokonania zmian w relacji międzyludzkich? Nie wiesz skąd bierze się w Tobie ta złość?
Jeżeli masz możliwość uczestniczenia w kursach prowadzonych przez instruktora dwupunktu, to nie zastanawiaj się i już dzisiaj zapisz się do nich na warsztaty. Pozwolę sobie nawiązać temat związany z dwupunktem, który bardzo mnie zainteresował po przeczytaniu książki pt. "Matryca energetyczna" - https://research-repository.uwa.edu.au/en/persons/richard-bartlett

  Szczerze mimo skupieniu się na czytaniu jej, to wychodzę z założenia, że niewiele wiem na ten temat. Chciałam zgłębić tajniki, poznać technikę i dalszą wiedzę związaną z energią skupioną w matrycy. Dlatego każdemu z was, którzy interesują się tego typu tematyką polecam warsztaty. Książka to jedno, ale nic tak nie wdroży nas jak interakcja z drugą osobą. Skąd we mnie naszła ta chęć na zmianę? Po prostu chcę wyzdrowieć, chcę aby zmieniła się moja sytuacja życiowa. Ale jeżeli nie pozna się większej ilości informacji, to matryca energetyczna nie będzie w stanie zmienić czegokolwiek w nas samych.

Pragnęłam zmian wręcz je potrzebowałam tkwiąca we mnie energia skupiała w matrycy duże pokłady czegoś zmieszanego- pozytywne myśli z negatywnymi. Pracowałam nad sobą każdego dnia aż mi się udało, bardzo ciężka praca ale przyniosła jednym słowem pozytywne owoce, każdemu polecam wejście i posłuchanie samego siebie.

Coś niewiarygodnego do opisania.